HakkımızdaDeğerli taşları her insana hitap eden tasarımlarla buluşturarak bulunduğu sektörde insana verdiği değerle tanınan bir firmamız var. Üç nesildir babadan oğula mesleğinin verdiği tecrübesiyle çıraklık, kalfalık ve ustalık mertebelerini tamamlayarak sürdürdüğümüz bu sektör yolculuğumuzda geçmişten günümüze rehber edindiğimiz anlayışla modern teknolojinin bir sentezi olarak kaliteli, şık ve zarif tasarımlar ile her insana anlam katan hikâyelere imza atıyoruz. Pırlanta, elmas ve altın takıda ARAJ JEWERLY dokunuşlarıyla her insana özel dizayn edilen bir tasarımla oluşturduğumuz koleksiyonlarımızda her zaman yenilenen ve farkını hissettiren çalışmalarımızı kazandığımız her yeni tecrübe ile daha ileri seviyelere ulaştırmak adına sürdürüyoruz.

Bulunduğu sektörde insana değer veren anlayışla dokunuşlar gerçekleştiren ARAJ JEWELERY üretim, toptan, ihracat ve perakende ağına şimdi de e-ticaret ağında yerini almaktadır. Online satış mağazamızda her kesime hitap eden altın takı, mücevher ve insana kendini değerli hissettiren tüm ürünlerimizi en uygun fiyatlarla en güvenilir biçimde satın alabilir, sevdiklerinize en değerli hediyelerinizi insana değer veren anlayış ile tasarlayan by ARAJ mağazalarımızdan tedarik edebilirsiniz.

 

by ARAJ ailesi olarak hedefimiz her kesime hitap eden tasarımları en uygun fiyatlar eşliğinde genişleyen trend model portföyüne ulaştırarak, her insana anlam katan bir pırlanta kazandırmaktır.

Çünkü; ‘’ Her insan bir pırlantadır.’’